Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,85 zł , zmiana od tamtej pory: -5,32%

z 18,02 na 18,04

Zgłoś do moderatora
Szlachetny Rudy Pan podniósł cenę w wezwaniu. Tak szczodrej oferty teraz to już bezwzględnie nie wolno odrzucić. Presja ma sens ;-)
https://www.bankier.pl/wiadomosc/CI-Games-podniosl-cene-w-wezwaniu-na-akcje-United-Label-do-18-04-zl-8350720.html

  • z 18,02 na 18,04 Autor: ~Piękny_Roman

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -0,59% 16,90 2023-02-03 13:27:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.