Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,50 zł , zmiana od tamtej pory: 26,76%

Xiaomi a Huawei

Zgłoś do moderatora
Do tej pory byłem fanem Huaweia - jakość Samsunga, cena 2/3 ... Ale widzę, że z racji sankcji Google'a na Huaweiu ten kawałek tortu przejmuje Xiaomi. Plus dużo gadżetów typu Internet of Things... Importer prędzej czy później to odczuje w portfelu, ale nic nie sugeruję :)
  • Xiaomi a Huawei Autor: ~Emitent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 0,90% 45,00 2021-04-23 13:48:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.