Forum Giełda +Dodaj wątek

WYWALAJCIE wszystko, a co jak szaleć to szaleć. A potem płacz zostanie!!

Zgłoś do moderatora
Oddawajcie wszystko jak leci, niech jeszcze więcej wam wmawiają, że nasze banki są złe, a jak macie diamenty w garści, a słuchacie tych co chcą je przejąć mówiąc, że to tylko bezwartościowe szkiełka. TYLKO SKĄD TE ZYSKI !!! W porównaniu ze stratami w USA, EUROPIE. UNICREDIT ci to mają tupet rekomendują, a sami są na dnie finansowej zapaści. Banktut nami dyryguje. I gdyby nie pastwo to już po nich by było.
  • WYWALAJCIE wszystko, a co jak szaleć to szaleć. A potem płacz zostanie!! Autor: ~A jak za darmo oddać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 0,31% 35,60 2021-01-19 16:28:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.