Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: 39,53%

Wyrok: uznanie w całości wierzytelności

Zgłoś do moderatora
"Sąd Okręgowy w Szczecinie w wyroku sygn. akt I C 583/20 z dnia 28 maja 2021 r. nakazał uznanie w całości wierzytelności nieuznanych uprzednio przez Wojewodę Zachodniopomorskiego"

https://biznes.interia.pl/gieldy/raporty-espi/news-informacja-dotyczaca-ogloszenia-wyroku-w-postepowaniu-wszcze,nId,5261510
  • Wyrok: uznanie w całości wierzytelności Autor: ~rubic0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 0,00% 6,00 2022-05-18 09:26:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.