Forum Podatki

Wypłata za zlecenie.

Zgłoś do moderatora
Witam!
Uprzejmie proszę o pomoc w takiej kwestii. Jestem studentem i wykonuję zlecenie. Wypłata za zlecenie wpływa na moje konto do 10 dnia następnego miesiąca, po którym wykonywałem zlecenie. Moim rodzicom przysługuje ulga na dziecko uczące się, ale jeżeli nie przekroczę dochodu 3089zł. Jestem już w zasadzie o krok od przekroczenia tej kwoty i w związku z tym mam takie pytanie: czy jeżeli zawarł bym ze zleceniodawcą aneks do umowy, w którym ustalilibyśmy, że wypłatę za miesiące październik, listopad i grudzień 2009 r. otrzymam do 10 stycznia 2010 r. to czy kwota ta była by liczona w całości na nowy rok podatkowy i czy coś takiego jest zgodne z obowiązującym prawem. Z góry dziękuję za odpowiedź, ale proszę aby osoba, która odpowie mi na to, była pewna odpowiedzi. Dzięki!
  • Wypłata za zlecenie. Autor: ~Piotr