Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  125,60 zł , zmiana od tamtej pory: -37,10%

Wyniki za Q3

Zgłoś do moderatora
zakładam, że szału nie będzie bo to głównie okres wakacyjny, dopiero wrzesień coś drgnęło natomiast Q4 może być ciekawy bo jak to bywa koniec roku sprzyja wydatkom, deweloperzy przekazują nowe mieszkania, w ciepłe miesiące się buduje domy a w zimne się je urządza, koniec roku to zapewne zwiększony ruch na małym AGD - zakładam, że część kupowana na prezenty, koniec roku to różne promocyjne kredyty i oferty typu 0% więc to też powinno wspierać popyt.

Także, może po wynikach za Q3 będzie jeszcze okazja dokupić po lepszych cenach a może rynek już zaczyna wyceniać Q4 i Q1'2022 i w ostatnich dniach mieliśmy dołek a teraz czas na falę wzrostową? Jeśli w tym czasie ceny stali istotnie się obniżą, problemy z elektroniką zostaną zażegnane to całkiem możliwe, że do dzisiejszych cen już nie wrócimy :)
  • Wyniki za Q3 Autor: ready

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 5,76% 79,00 2023-12-05 17:00:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.