Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,92 zł , zmiana od tamtej pory: 223,99%

Wyniki MCI przesunięte, ale...

Zgłoś do moderatora
28.03.18
link 
W spotkaniu wezmą udział:
  • Tomasz Czechowicz – Prezes Zarządu Private Equity Managers, Co-Fund Manager MCI.TechVentures
  • Ewa Ogryczak – CFO Private Equity Managers, Wiceprezes Zarządu
  • Krzysztof Konopiński – Fund Manager MCI.CreditVentures
  • Maciej Kowalski – Co-Fund Manager MCI.EuroVentures
Dodatkowo, obecni będą przedstawiciele spółek portfelowych Morele-Pigu oraz Answear, którzy zaprezentują plany na najbliższe kwartały:
  • Michał Pawlik – CEO Morele
Mateusz Gzyl – CFO Answear

Będzie można podpytać o to i owo
  • Wyniki MCI przesunięte, ale... Autor: ~białoczerwony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI -0,69% 28,90 2025-10-16 15:20:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.