Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,60 zł , zmiana od tamtej pory: 19,41%
Asbis i Ab pokazały już rewelacyjne wyniki. Widać że sprzedaż elektroniki była bardzo mocna w 4 kw. Szczególnie sprzęt Apple sprzedawał się bardzo dobrze co jest dobrym prognostykiem dla segmentu iDream w Eurotelu. Dodatkowo Soon Energy powinna pokazać duży wynik w fotowoltanice.
  • Wyniki Autor: ~Luke

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 0,67% 44,90 2021-04-23 12:14:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.