Forum Giełda +Dodaj wątek

Wykres jak na petrolu !!!!!

Zgłoś do moderatora
Czyżby sytuacja finansowa była podobna ???? Albo ktoś nas rąbie na kursie,albo już kur.a nie wiem o co kamannnn.......ale powiedziałem sobie,że i tak nie wywale moich akcyjek,wszak to tylko 10% mojego portfela papieru.Średnia 1,75.Jak zwalą bardziej zastanowie się nad dobraniem.Przecież kobitka ostatnio ze spółki mówiła,że nie widzi powodu tak niskiego kursu.No chyba że kłamie ??? co ostatnio się często ludziom zdarza.
  • Wykres jak na petrolu !!!!! Autor: ~szitttt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -1,11% 0,89 2020-09-30 12:45:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.