Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -38,67%

WSKAŹNIK SZYBKOŚCI REZYGNACJI INWESTORÓW z USŁUG TFI.

Zgłoś do moderatora
QUERCUS - Sebastian Buczek - Jakość, Zaufanie, Wiedza.
"Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług. Jest to możliwe nie tylko dzięki temu, że nasz zespół tworzą długoletni praktycy polskiego rynku kapitałowego, ale również dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi instytucjami. Naszym audytorem jest Deloitte Audyt Sp. z o.o., bankiem depozytariuszem – Deutsche Bank Polska S.A., dostawcą systemu informatycznego – Comarch S.A., a agentem transferowym – ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Fundusze QUERCUS oferowane są przez wiodące polskie instytucje finansowe, działające w segmencie private banking.

Zaufanie – zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli spokojni o powierzone nam oszczędności. To dlatego kapitał zakładowy Quercus TFI S.A. wielokrotnie przekracza minimalny poziom wyznaczony w ustawie o funduszach inwestycyjnych, a kluczowi pracownicy Towarzystwa zainwestowali swoje oszczędności w kapitał Quercus TFI S.A. oraz fundusze QUERCUS. Wspólne inwestowanie środków razem z Klientami jest dla nas bodźcem do działania, a Klientom daje poczucie, że ich aktywa są efektywnie zarządzane.

Naszym celem jest wykorzystanie zdobytej wiedzy w tworzeniu unikalnych rozwiązań inwestycyjnych, dających szansę na ponadprzeciętne zyski bez podejmowania zbędnego ryzyka. Zarządzając funduszami QUERCUS wykorzystujemy nie tylko nasze długoletnie doświadczenie, ale także wspieramy się najnowszymi osiągnięciami naukowymi."

6 lat wystarczyło, aby te wszystkie cele i założenia przekształciły się w WSKAŹNIK SZYBKOŚCI REZYGNACJI INWESTORÓW z USŁUG TFI.
  • WSKAŹNIK SZYBKOŚCI REZYGNACJI INWESTORÓW z USŁUG TFI. Autor: ~24_lata_na_GPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -3,41% 3,68 2020-07-13 09:24:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.