Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: 46,55%

Wracając do tematu

Zgłoś do moderatora
Trafiłem "moderatora" po 5,40
Trafiłem "moderatora po 5,70
I komuś zabrałem kilka sztuk po 5,45 ....no ale widzę że ktoś tu też ruszył na łowy oprócz mnie i pięknie trafia właśnie "moderatora" także weźcie się też do roboty zamiast płakać ....i poczekać aż sam podejdzie "na strzał "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DGA -1,16% 8,50 2021-10-26 16:18:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.