Forum Giełda +Dodaj wątek

Włochom puszczają zwieracze?

Zgłoś do moderatora
W UniCredit była ewakuacja z powodu ostrzeżenia o bombie
23.10.Mediolan (PAP/Bloomberg) - W siedzibie UniCredit SpA w Mediolanie doszło w środę po południu do ewakuacji po tym, gdy bank otrzymał telefoniczne ostrzeżenie o podłożeniu bomby - poinformował przedstawiciel banku.
Strażacy dokonali przeglądu całego budynku, ale bomby na szczęście nie znaleziono. (PAP)
aj/ asa/


a dziś kumulację jeszcze mają w lotto 100 000 000 euro;)
  • Włochom puszczają zwieracze? Autor: ~bertfox

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 3,82% 35,30 2021-01-26 16:24:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.