Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,86 zł , zmiana od tamtej pory: 21,40%

Wirus na US open

Zgłoś do moderatora
https://eurosport.tvn24.pl/tenis/us-open/2023/tajemniczy-wirus-na-us-open.-mam-sygnaly-slyszymy-co-sie-dzieje_sto9776096/story.shtml?fbclid=IwAR0Vn1UmI_cyB-FlnWY8Yw-EcWlOTKOw00n2mW9OsailA8FSimDS3Z1Y4Vs_aem_AYmImLejss9LAL-0EBGljkDWtKgwbWCNp3B0RoGMfIgok2S5NnP3QnbCQoXjMgZ2fjs
  • Wirus na US open Autor: ~Hhn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSH 0,68% 5,90 2023-12-08 13:45:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.