Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 765,00 zł , zmiana od tamtej pory: 66,57%

WIGOMETR INWEST. IND. 5.09. - 9.09.2016r. PODSUMOWANIE

Zgłoś do moderatora
Łączna liczba zaliczonych wpisów wynosi - 21 (spadek o 1wpis w stosunku do ubiegłego tygodnia). 

Za WZROSTEM - 11 wpisów, 52,38% udział w łącznej liczbie wpisów, 
Za SPADKIEM - 10 wpisów, 47,62% udział w łącznej liczbie wpisów.  
W tym tygodniu WIGOMETR INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH wzrósł o 13,85 pkt w stosunku do ubiegłego tygodnia i wynosi 4,76 pkt. 
W ubiegłym tygodniu wynosił (-) 9,09 pkt. 

POZDRAWIAM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 1,52% 2 940,00 2025-10-20 16:22:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.