Forum Giełda +Dodaj wątek

wiener.borse.at /// 2,25e x 3.95= 8,88.pln. wyprzedaż nasila się coraz

Zgłoś do moderatora
bardziej a w szcz, w końcówce sesji poszło 47 002 szt. po 2,25 euro. Obroty 121 000.tys.szt. 39.transakcji. Już i u nas lada dzień 8 z przodu.Tak jak wcześniej pisałem duże wzrosty przy śmiesznych obrotach i skutki szybko widać.Ten wzrost sprowokowany moimi zagrywkami nie może trwac dł.czas.Dobrze że zredukowalem spora część portfela i mam średnie zaangażowanie. małoUKOCHANY-Badziewiak nr:1 jedzie na "psy" a my razem z nim.Dobrze że zdążyłem pospekulowac i b.dobrze zarobić.Pozdrawiam wszystkich a w szceg.tych którzy trzymaja akcje i czekają na ........ wiadomo.
  • wiener.borse.at /// 2,25e x 3.95= 8,88.pln. wyprzedaż nasila się coraz Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -6,35% 5,90 2021-09-21 16:07:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.