Dnia 2024-03-10 o godz. 21:24 ~Antydzban napisał(a):
> Jaki ty jesteś zakompleksiony biedaku, poniosłeś porażkę i został ci tylko skowyt. Skontaktuj się z prezesem Bujasem i on ci wyjaśni jakie znaczenia mają patenty RDG i dlaczego jego klinika w tym roku w to weszła. A może porozmawiaj z nim o lekach ?? I absolutnie nie kupuj akcji RDG, nie są dla Ciebie dlatego marnujesz tu tyle czasu obrażając zespół prof. Lubińskiego. Dla normalnych akcjonariuszy to dobry znak.
Gościu, po co brniesz? Przecież cię wyjaśnili już wcześniej i to nawet kilkukrotnie, jeśli nie pamiętasz, prześledź swoje wpisy od początku tego wątku. Nie będę nic dodawał na twój temat, bo jesteś tu znany i zaklinanie tego, co robisz powyżej nic pewnie tego nie zmieni w postrzeganiu ciebie a nazywanie innych użytkowników forum trollami przez wielonikowego hejtera pozwala tylko śmiać się do rozpuku i postukać się w czoło na te wypociny.
"Niestety normą jest, że gdy ktoś
nie ma merytorycznych argumentów, to zamiast odpuścić lub przyznać rację
przeciwnej stronie, zaczyna wymyślać coraz to bardziej absurdalne uzasadnienia
swoich poglądów. Normą jest też odwracanie wówczas kota ogonem, zmiana tematu
czy personalne zaczepki."
Nie liczę na to, że zrozumiesz to co inni zrozumieli już dawno ale może.
Chwilowo was opuszczę. wolę popływać niż pisać do piwnicypodbaranami., antydzbana, buda, szeryf, prorok, motorniczy czy jak tam wolisz.