Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,60 zł , zmiana od tamtej pory: -9,35%

Wiedziałeś/aś?

Zgłoś do moderatora
Czy prowadzenie klubu nocnego jest łatwe? Przekonasz się o tym grając w "Nightclub Manager: Violet Vibe" studia True Games Syndicate. Planowana premiera: Q1 2022.
TGS wchodzi w skład rodziny Movie Games. W projekt TGS zaangażowany jest między innymi raper/biznesmen Wojciech „Sokół” Sosnowski jako przewodniczący rady nadzorczej, a także prezes Movie Games Mateusz Wcześniak jako członek rady nadzorczej.
W przygotowaniu jest też kilka innych ciekawych projektów, więcej na https://truegamessyndicate.pl/ 

  • Wiedziałeś/aś? Autor: ___majeranek___

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -1,56% 50,40 2022-01-24 10:16:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.