Forum Giełda +Dodaj wątek
Jak sądzicie, dlaczego kurs tak sie teraz zachowuje. Czy zrobiono podbitke a propos dobrych zeszłorocznych wyników i wejścia dużego inwestora finansowgo - grupa PZU? Czy teraz ktos sie dogadal z dużymi udziałowcami ze spółki ze przejmie ja jak uwalą kurs imbedzie można ja taniej wycofać z gpw?
Zwalka kursu jest dość duża. Stad chyba nie wiemy wszystkiego.
  • Whats up Autor: ~Dociekliwy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APLISENS 0,00% 10,60 2020-02-21 14:17:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.