Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,74 zł , zmiana od tamtej pory: -24,03%

Whales wiedzą, że jedno ESPI i mamy tu 100% UP dlatego ładnie zbierają

Zgłoś do moderatora
leszcze jak zwykle sypią drobnymi, ale jak już tylko coś z prawej się uzbiera to pyk 15-20k zostaje zassane od strzała :) i tak do lutego :)
  • Whales wiedzą, że jedno ESPI i mamy tu 100% UP dlatego ładnie zbierają Autor: ~AdamSmith

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON 3,11% 6,64 2023-03-30 17:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.