Forum Giełda +Dodaj wątek
w okolicach 1,5 się pomiele bo to i wsparcia i opory lat ubiegłyuch z tym że styczeń "efekt" raczej jeśli zaistnieje moga pociagnąc wyżej
portfel jest za.....bisty te akcje obecnie sa za darmo powtarzam "za darmo" jak Onico odbije sie od mułu top bedzie więcej warte jak cały cap a maja jeszcze kilka pereł w koronie że nie wspomnę o Bac Polu, który przymierza sie na GPW = myślę jak wróci aura ale że będą atakowac nie mam watpliwości, ponieważ nie maja wyjścia albo oni kogos przejmą albo zostana przejęci taka jest niestety/stety gra na rynku Cash Cery
  • wg mnie Autor: ~Senior

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 8,18% 1,19 2023-12-07 15:28:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.