Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,50 zł , zmiana od tamtej pory: 19,20%

Wezwanie do rozwazenia

Zgłoś do moderatora
Moze te spadki to gra pod wezwanie? Free float to ok 30%, wystarczy wiec 50mln zl zeby duzi mogli wezwac na brakujace akcje. Tak sie dobrze sklada ze spolka ma na bilansie ponad 45mln gotowki, do tego kwartalnie generuje kolejne 5 milionow.

Na miejscu zarzadu to bylaby mysl ktora nie opuszczalaby mojej glowy.
  • Wezwanie do rozwazenia Autor: ~Value

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,36% 44,70 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.