Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,51%

WEZWANIE - 66%

Zgłoś do moderatora
Co sądzicie o wezwaniu ? Tylko 100 akcji do skupu... chcą osiągnąć i pewnie osiągną 66%, aby poddać pod głosowanie uchwałę o zejściu z GPW. Nie widzi mi się pozostanie w spółce prywatnej, co sądzicie ?

Możecie pisać też do mnie na e-mail, poszkodowani.akcjonariusze@gmail.com, może coś ciekawego wymyślimy.
  • WEZWANIE - 66% Autor: ~CIEKAWY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MANGATA -1,96% 50,00 2020-07-09 14:51:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.