Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,69 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Bedzie prawdopodobne kolejne wezwanie, teraz na Summa Linguae

Fundusze private equity nie lubią notowanych spółek - muszą przedstawiać wtedy wyceny calego funduszu z uwzlędnieniem aktualnej wyceny rynkowej ich inwestycji. Przez ruchy w kursie akcji, wycena funduszu przez cały czas by sie zmieniała, a nie taki jest cel funduszy private equity.

Zdziwie sie jak fundusz Value4Capital nie zrobi wezwania i nie zdejmie spółki z giełdy w krótkim okresie czasu, Zreszta po to jest duze zlecenie sprzedazy wystawiane zeby kurs nie poszedl do góry - wtedy musieliby wzywać przy wyższej wycenie.

A ktos juz skupuje akcje z rynku wiedząc ze wezwanie będzie niedługo. Wczoraj zmieniło ręce 250 tys akcji czyli ponad 5%. Ktos wiekszy skupuje pod wezwanie. Warto obserwować najbliższe dni na tej spółce!
  • Wezwanie? Autor: ~Autor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VANTAGE -0,27% 3,69 2017-06-19 12:40:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.