Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -37,14%

wejscie do INNO-GENE

Zgłoś do moderatora
Ciekawe co chlopaki wymysla z genetyka. Branza mozno sie rozwija. Bioinformatyka tez. Dobra inwestycja !!! Jutro bedzie UP

Zarząd Venture Incubator S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 29 lipca 2016 roku podpisał dwie umowy nabycia akcji spółki Inno-Gene S.A. z siedzibą w Poznaniu.

Na mocy pierwszej umowy Emitent nabył od MED.-CENTER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 402 036 (słownie: czterysta dwa tysiące trzydzieści sześć) akcji spółki Inno-Gene S.A. z siedzibą w Poznaniu, za cenę 984 988,20 (słownie: dziewięćset osiemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset osiemdziesiąt osiem 20/100) złotych.

Na mocy drugiej umowy Emitent nabył od ULTRA QAM sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 312.690 (słownie: trzysta dwanaście tysięcy sześćset dziewięćdziesiąt) akcji spółki Inno-Gene S.A. z siedzibą w Poznaniu, za cenę 766 090,50 (słownie: siedemset sześćdziesiąt sześć tysięcy dziewięćdziesiąt 20/100) złotych.

W związku z przeprowadzoną transakcją Emitent posiada łącznie 714 726 (słownie: siedemset czternaście tysięcy siedemset dwadzieścia sześć) akcji spółki Inno-Gene S.A., stanowiących 12,53% w kapitale spółki, co uprawnia do 12,53% w o ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
  • wejscie do INNO-GENE Autor: ~KD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,45% 2,20 2021-12-03 14:23:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.