Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,45 zł , zmiana od tamtej pory: 1,96%

Wartość księgowa a kurs

Zgłoś do moderatora
Przyglądając się wykresowi, można zauważyć, że kurs bardzo ładnie idzie za wartością księgową, z małym opóźnieniem, ale podąża za nim, i zakładając bardzo dobre wyniki za 3Q, wartość powinna podskoczyć w okolice 22-25, ciężko obecnie stwierdzić gdzie to będzie, ale kurs na 99% podąży w tym kierunku, czyli nawet jak się zawaha o pare %, to listopadzie na 99% tam bedzie kurs. czyli 20-25% zarobku gwarantowane w bessie i kryzysie...

Do tego, widać że kurs pośpieszył sie z 23PLN i go zjechali do swojego poziomu, tutaj ktoś pilnuje kursu, aby podążał zgodnie z WK.

  • Wartość księgowa a kurs Autor: ~analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.