Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,15 zł , zmiana od tamtej pory: -2,97%

walor na szczytach

Zgłoś do moderatora
15.15 czyli historyczne maksimum, a cena kukurydzy nadal rośnie. Pytanie teraz jak u nich warunki - lipiec kluczowy dla yieldów kukurydzy, ale ceny w ukraińskich portach już znacząco wzrosły. Uwzgledniając jeszcze dywidendę jest potencjał do dalszych wzrostów
  • walor na szczytach Autor: ~borys

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -0,34% 14,70 2019-11-13 12:27:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.