Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,15%

Walne i kapitał

Zgłoś do moderatora
Propozycja na WZA to przeznaczenie kasy na fundusz dywidendowy w wysokości 0,42 zł na akcję. Z kolei w związku z programem motywacyjnym wystąpiła propozycja emisji akcji która zwiększy kapitał z 351 tyś do 352 tyś. Wzrost ilości akcji związanej z programem wyniesie 0,4%. Skoro pracownicy zapracowali na te 0,4% akcji, to znaczy, że uznano, że nowy fintech który rozwinęli jest faktem. Ja proponuję rozwinąć ten program motywacyjny i nie ograniczać się do emisji poniżej 1 %. Jeśli fintech wypali, należy pracownikom dołożyć 3 razy tyle.
  • Walne i kapitał Autor: ~defenetre

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPERIA 0,83% 2,44 2020-10-23 10:58:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.