Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: 0,34%

W USA nie można wykluczyć recesji. Za to Chiny czeka kryzys

Zgłoś do moderatora

"W tej chwili, jeżeli chodzi o kondycję gospodarczą, globalnie znajdujemy się w dołku albo blisko dołka, a inflacja cały czas jest na wyższym poziomie, choć książkowo powinno być odwrotnie. Teraz powinniśmy móc pobudzać gospodarkę, a de facto nie ma z czego. To nie jest ten okres, kiedy stopy proc. powinny być obniżane, więc inflacja pewnie się utrzyma na wyższych poziomach na dłużej, z różnych przyczyn, także strukturalnych, wynikających ze zmian w globalnej gospodarce oraz przenoszenia fabryk do miejsc, gdzie koszty produkcji są wyższe. Uważam, że inflacja utrzyma się na wyższym poziomie dłużej"

Powyższy wpis jest cytatem z poniższego artykułu - warto go przeczytać

https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/w-usa-nie-mozna-wykluczyc-recesji-za-to-chiny-czeka-kryzys,755554.html
  • W USA nie można wykluczyć recesji. Za to Chiny czeka kryzys Autor: ~Piotr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,51% 2,98 2023-12-01 16:43:48
2023-11-14
Wyniki finansowe
2023-09-19
Inwestycja w Brzegu Dolnym
2023-08-22
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.