Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,05 zł , zmiana od tamtej pory: -12,06%
Właśnie...i po co 2 takie drogie szalety jak wystarczyłby jeden mniejszy?...
Bo padlina zostanie padliną.Nikt już nie włoży ani złotówki po 0,5 a za 2 lata właściciele będą się cieszyć że mogą w ogóle to sprzedać.Na razie są twardzi,ale to minie - czas zrobi swoje... To nie mirbud... Koniec przekonywania czy žebrania jak to nazywasz,bo skutek jest odwrotny : durnie trzymają bo myślą że będą milionerami. Jedyna spółka która ma sens to JSW. Ja to wiem,ty to wiesz i oni też to wiedzą,ale ty masz problem bo wisisz i stąd ta aktywność a oni ulegają tej sugestii. Same pozytywy sadzisz a kurs swoje... Wiara jednego człowieka nie zrobi z padliny porządnej spółki..
  • W dół Autor: ~Lol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRYMUS 0,81% 6,20 2022-01-21 16:33:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.