Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -8,55%

W długim terminie trend utrzymany...

Zgłoś do moderatora
Znowu was zrobią w dołku.....stąd tez nagonka na spadki trwała cały tydzień i zasypywanie forum ale każdy robi co chce.
Pisałem tez w marcu że odbije kurs po panice covidowej a naganiacze zasypują forum .....I odebrali wielu akcje w dołku. Tak samo pisałem w okolicy 50gr że zbliżamy się do niebezpiecznego momentu i możliwa korekta, która pogłębiła nasilająca się bessa, nie tylko tutaj,dotknęło to wielu spółek. Obecnie cześć boczniak cześć odreagowuje ale mniejsza z tym.

Długoterminowo wygląda to tak. Raz delikatne zejście poniżej dolnej lini spowodowane marcową paniką covid. Zaburzyło to trochę wykres ale ogólnie trend długoterminowy nie został złamany. Zapewne jeszcze pobuja jakis czas zanim nastąpi zmiana.

Chce cei to wywalajcie ,wasza sprawa,chętni się znajdą.

link

  • W długim terminie trend utrzymany... Autor: ~wykres

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORNIGOLD 0,65% 0,15 2021-06-01 16:43:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.