Forum Giełda +Dodaj wątek

uwaga na Mbank Emakler (DM BRE) ! obsługi inwestora klienta brak, robią

Zgłoś do moderatora
uwaga na Mbank Emakler (DM BRE) ! obsługi inwestora klienta brak, robią ciągle jakies machlojki, utrudniają inwestorom ruchy, zawsze jak coś się na rynku dzieje to blokują notowania ciągłe żeby klienci nie wiedzieli co się dzieje na bieżąco. :/ koszmar
obsługa zbywa klientów ODRADZAM!!!!
  • uwaga na Mbank Emakler (DM BRE) ! obsługi inwestora klienta brak, robią Autor: ~kol ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -2,72% 46,62 2021-09-20 14:45:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.