Forum Forex +Dodaj wątek

usdjpy BAX W WSPARCIE

Zgłoś do moderatora
Widzisz kolego jak od mojego wsparcia sie odbijaja:) kanal i zielen . Jednak nie takie złe to wsparcie jak wczoraj pisałes :P:P:P Pozdrawiam

http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411
  • usdjpy BAX W WSPARCIE Autor: ~spain