bax patrzylem na wykres dolca i powiem ci ze nie za ciekawie to ywyglada z jednej strony mamy kanal lini trendu ktory wlasnie w okolicach 3.82 przebiega z drugiej rgr nam sie maluje i zasieg abc mowi za korekta pod 3.73 jak ty to widzisz?? widzisz jakas korekte w okolice 3.90 93? i w sumie teraz idize zgłupiec a tez uparcie patrzec na wzrosty to nie ma co ??? co sadzisz/