Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: 0,87%

UPRAWOMOCNIENIE 23.11.2022

Zgłoś do moderatora
Do tego czasu było wszystko fajnie bo trzeba było załatwić z obligatoriuszami układ.
Po tej dacie Pan prezes zmienił podejście do akcjonariuszy i obligatoriuszy. Obecnie nie da się go odwołać a spółka jest w 100% w rękach spółdzielni.
Żeby wogole wnieść na WZ uchwałę pod głosowanie trzeba mieć 1/20 akcji więc Pan prezes i spółdzielnia są nie do ruszenia.
Więc po co odbierać telefony?
W 100% Pan prezes i spółdzielnia kontrolują kurs, 20 lat doświadczenia na rynku kapitalowym p. prezesa jako aktywnego inwestora w tym przypadku nie może umknąć uwadze. Patrząc na wykres i politykę informacyjna można połączyć kropki.
Ta bajka o hulajnogach, magazynach energii itp. była dobra :)
P.S.
No cóż, ciekawe co tam teraz porabia prezes kerdosa? Ma ktoś jakieś info? :))
  • UPRAWOMOCNIENIE 23.11.2022 Autor: ~UchoPrezesa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.