Komunikaty z tego tygodnia (LNG, farmy wiatrowe oraz współpraca przy produkcji słonikowi odrzutowych z ukraińskim potentatem), w mojej ocenie przypomina trochę zakup aktywów od Orlen / Lotos kilka lat temu. Spółka wchodzi na kolejny level z trzema dodatkowymi strumieniami nowej systematycznej EBITDY. Brawo