Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: -34,36%

umowa z INPOST

Zgłoś do moderatora
tak dla przypomnienia:
 InPost
Spółka Emapa z grupy Optigis podpisała umowę z InPostem, na mocy której dostarczy operatorowi logistycznemu narzędzia optymalizacji tras VRP (Vehicle Routing Problem). Będą z nich korzystali kurierzy przy ustalaniu tras przejazdu furgonetek. W minionym roku InPost wdrożył już narzędzie do wizualizacji tras.
Systemy optymalizacji tras VRP służą do ich ułożenia w sposób najszybszy, najtańszy, najbardziej rentowny lub spełniający specyficzne wymogi kierowców. Danymi wejściowymi do optymalizacji są adresy punktów, okna czasowe, liczba i czas pracy kierowców, parametry przewozowe pojazdów, rodzaj i parametry ładunku czy infrastruktura logistyczna. Wkrótce z VRP API skorzystają kurierzy Inpostu.
– Zawarcie kolejnej istotnej umowy z naszym wieloletnim partnerem, spółką InPost, to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w ostatnim czasie, powód do satysfakcji oraz wyraz zaufania do naszych najnowszych rozwiązań – mówi Mariusz Stasiak, prezes spółki Emapa. – Wziąwszy pod uwagę ostatnie olbrzymie wzrosty cen paliw oraz brak kierowców, korzystanie z naszych technologii umożliwia firmom realne oszczędności – dodaje.
W czwartym kwartale 2021 roku Emapa zawarła również inną umowę z InPostem, dotyczącą dostarczenia systemu do wizualizacji danych na mapie. Ostatnio okresie spółka podpisała szereg innych kontraktów, w tym z umowę z Columbus Energy. Z kolei umowa z DHL obejmuje dostarczenie m.in. rozwiązania MapInfo (którego Emapa jest jedynym dystrybutorem w Polsce) oraz szkoleń.
Emapa współpracowała dotychczas m.in. z Naviexpert.pl (obecnie Telematics Technologies), Apple, Jakdojade.pl, ITS, Pitney Bowes. Użytkownikami jej narzędzi były m.in.: PKN Orlen, Raben, Black Red White, Rossmann, Atlas, Żabka, czy Bakoma.
Emapa jest kluczową firmą w grupie Optigis, która od 1992 r. i zajmuje się Systemami Informacji Geograficznej (GIS).
  • umowa z INPOST Autor: ~jolka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTIGIS 0,00% 0,38 2023-12-08 13:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.