Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

ULMA Fundusze zarządzane przez Quercus TFI zwiększyły zaangażowanie w U

Zgłoś do moderatora
ULMA
Fundusze zarządzane przez Quercus TFI zwiększyły zaangażowanie w Ulma Construccion Polska do 5,04% - podała spółka http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27189-rynek-akcji-pkn-orlen-selvita-ulma-cdrl
  • ULMA Fundusze zarządzane przez Quercus TFI zwiększyły zaangażowanie w U Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULMA 0,92% 55,00 2020-02-21 14:45:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.