Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,50 zł , zmiana od tamtej pory: 17,83%

Tylko północ :)

Zgłoś do moderatora
https://www.worldfutureenergysummit.com/en-gb/future-insights-blog/solar-is-soaring--falling-production-prices-meet-rising-innovation-levels.html

https://sauletech.com/b2g-pl/

Pierwszy krok w kierunku zielonej transformacji został już wykonany. W br. Saule Technologies nawiązało współpracę z podwarszawskim Piastowem. We wrześniu został podpisany list intencyjny na przygotowanie projektów objętych umowami PPA. Saule wcześniej pracowało z Piastowem także nad strategią i koncepcją projektu „New City. Wielofunkcyjne Centrum Miasta Piastowa”. Są plany aby centrum miasta zostało przekształcone w ekologiczny obszar, czerpiący energię z modułów fotowoltaicznych na bazie perowskitów. Miasto będzie dzierżawiło instalacje i będzie odbierało prąd, który uda się pozyskać z modułów. Ponadto na ulicach Piastowa już wkrótce powinny pojawić się elektryczne autobusy, wraz z przystankami komunikacji miejskiej zasilanymi energią słoneczną oraz solarne carporty i stacje ładowania skuterów, rowerów czy hulajnóg elektrycznych.
  • Tylko północ :) Autor: ~118

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,52% 13,55 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.