fund1 - co ty piszesz o wiszeniu na hakach - tu nie ma wielkich haków jak do tej pory, a wygrana (dywidenda) póki co te haki z nawiązką wyrówna. Tu nie było ekstremalnych skoków i nagłych spadków, żeby wysoko wisieć na haku. Kto zawisł na skoku z dnia ogłoszenia wyroku to ma duże szanse że nie powisi długo - podłoga tuż tuż. Nie naganiam ale też patrzę realnie na fundamenty a one póki co są solidne.