Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,34 zł , zmiana od tamtej pory: -34,56%

Trzymam, nie sprzedaję.

Zgłoś do moderatora
A mam już niezły plus.
Póki dzieciaki w domach, mamy wzrost. Pracuję z młodzieżą i podpytałem: Netflix mają dla zagranicznych produkcji, Polskie oglądają na CDA. Premium wykupiło jakieś 25% oglądaczy.
Tylko patrzeć co tu się będzie działo wkrótce :)
  • Trzymam, nie sprzedaję. Autor: ~Jożin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,20 2023-02-07 11:21:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.