większe pakiety z prawej są zbierane co jakiś czas :)
ci co są na plusie to oddają bo "już nie urośnie i paliwo się wyczerpało"
a to tylko zjazd na cpn do pitstopa!
ktoś woli po cichu wyzbierać po kilka-kilkanaście kilo i tak codziennie, małą łyżeczką
jedna iskierka i lecimy na 1zł