to jest chyba jedyna spółka na której trole i naganiacze nic nie mogą zrobić. Siarczyście doznają bólu. Tu inwestują ci których stać na stratę. Fakty patrząc na wyniki sa jakie są. Ale tu nie o wyniki dzisiaj chodzi. Gdy odgwizdają sukces, czekanie będzie się opłacało. Trzymam kciuki.