Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -44,57%

trójkąt zwyżkujący! Będą grube wzrosty! :)

Zgłoś do moderatora
Ależ tu pesymizm. I dobrze. Pomimo naganiaczy na spadki kurs cały czas w trójkącie zwyżkującym a to pewne wybicie górą (zasięg wzrostów ok. 20 pln czyli do ok. 62 złotych! Wyniki będą rewelacyjne bo przez całe 3 miesiące ludzie płacili abonament, a nie tylko za marzec! Ponadto baza jest mizerna i na pewno będzie poprawiona.
Idealny biznes, trend wzrostowy wyników od wielu lat, a wy sobie wmawiacie, że w najlepszym dla spółki okresie będą zniżki wyników i kursu. Bareja by tego nie wymyślił :) Google trends pokazuje spadek wyszukiwań od kilku lat, to bardzo mylący wskaźnik. Po prostu ludzie którzy kiedyś się "interesowali" teraz kupują abonamenty i wchodzą tylko żeby coś obejrzeć, a nie żeby klikać bez sensu w oczekiwaniu na darmochę.
Jeszcze 2 dni i będę miał niezłą bekę dzbany!
  • trójkąt zwyżkujący! Będą grube wzrosty! :) Autor: ~rekin_gpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,40 2023-01-27 12:28:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.