Świeża/y jesteś chyba na forum i nie wiesz jak tu się argumentuje.
To tak prosto nie działa tutaj jak piszesz.
Jak spada sprzedaż to dla Sunexu jest źle. A jak rośnie, to bez znaczenia, bo przecież ich rynek to jakaś tam Austria czy Niemcy, a kto to widział, kto to tam był. Tak od dwóch lat postrzega się tę spółkę - naucz się tego na tym forum ;-).
Podobnie: jak cena gazu czy ropy spada, to dla sunexu źle, bo taniej mieć kocioł. A jak cena rośnie, to też źle, bo wtedy rosną ceny surowców (metali) z których produkują uchwyty, wiatraki, czy inne bańki na wodór.
Tak to jest od paru lat na tym forum.
Pozdrowienia :)