Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -8,05%

to może być hit

Zgłoś do moderatora
Słyszałem kilka lat temu o zagranicznej firmie, która miała podobny pomysł bądź była to zbliżona koncepcja. Postaram się trochę odkopać ten temat. Interesują mnie spółki tylko z OZE i w niczym innym nie widzę przyszłość. Dość mam już tych pseudo korpo spółek, które robią wielki show a zero szczegółów. Potencjał jest tylko w takich smart firmach. Trzymam kciuki.
  • to może być hit Autor: ~Antek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GHYDROGEN 0,00% 8,00 2022-12-09 14:38:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.