Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,93 zł , zmiana od tamtej pory: 25,26%

To ja już nic nie wiem :)

Zgłoś do moderatora
- Cegielski sprzedaje akcje spółce zależnej
- Quercus wkurzony, że mniejszościowymi nikt się nie przejmuje i nie ma skupu po 5zł
- członek zarządu rezygnuje
- jest propozycja sporej dywidendy
- Cegielski pożycza pieniądze spółce, która odkupiła od niego akcje

Wygląda to jakby od paru lat tu była opera mydlana i nagle w tydzień zrobił się z tego film sensacyjny :)
Rozumiem, że taka pożyczka może dawać taki plus, że odsetki będzie można wrzucać w koszty i będzie mniej podatku - ale to wszystko tylko po to i po drodze wkurzenie wszystkich mniejszościowych? Co sądzicie?
  • To ja już nic nie wiem :) Autor: ~gala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 0,27% 3,67 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.