Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  630,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,84%

to będzie strzał

Zgłoś do moderatora
Czw, 15 października 2020, 14:24 GMT + 2 · 1 min czytania

Globalna ekspansja AIRWAY MEDIX na oddziałach covidowych

ROSH HA'AYIN, Izrael, paźdz.15 lutego 2020 r. / PRNewswire / - Biovo Technologies Ltd.(„Biovo”), firma zajmująca się urządzeniami medycznymi specjalizująca się w urządzeniach do intensywnej terapii i sal operacyjnych, ogłosiła dzisiaj, że zainstalowała urządzenia Cuffix ™ na największym nowo utworzonym oddziale COVID-19 w jednym z wiodących szpitali w Izraelu o pojemności 170 wentylowanych pacjentów.Cuffix ™ to pierwszy i jedyny na rynku ekonomiczny, niezależny, jednorazowy regulator ciśnienia w mankiecie i monitor.
Ponieważ oddziały intensywnej opieki medycznej są pełne, a personel medyczny jest maksymalnie obciążony, w wielu krajach ograniczono biurokratyczne przeszkody w stosowaniu nowych produktów, zwłaszcza w przypadku produktów jednorazowego użytku, które mogą pomóc w leczeniu pacjentów z COVID-19 i zmniejszyć obciążenie pracą pielęgniarki.To znacznie zwiększyło światowe zainteresowanie produktami Biovo.

Biovo realizuje swój plan zwiększenia sprzedaży i wielkości produkcji.Z przyjemnością informujemy o niedawnym zawarciu umów dystrybucyjnych w Australii i Brazylii.Po naszym ostatnim zatwierdzeniu 510K FDA, kolejne wyzwanie komercjalizacji jest w USA i dyskusje są już w toku.

O firmie Biovo Technologies...

Biovo opracowuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie urządzenia, które zaspokajają niezaspokojone potrzeby kliniczne na oddziałach intensywnej terapii, salach operacyjnych i rynkach anestezjologicznych.Jest częścią Airway Medix S.A.grupy, której akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW: AWM).
  • to będzie strzał Autor: ~tomek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -0,70% 568,00 2022-05-19 17:02:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.