Forum Giełda +Dodaj wątek

technicznie jednak niżej

Zgłoś do moderatora
pisałem, że "Obecnie kierunek 80 gr. jak pisalem i tam wypatrujemy co dalej, gdyz jest to pulap konsolidacji, zgodnie z liczeniem moich stalych czasowych."
Pora co dalej. Bessa jest bardzo szybka i polowę zniesienia na szerokim mamy. Prawdopodobnie przystanek bessy to jakies 32 tys. pkt na szerokim. Licząc to wychodzi jak w morde strzelil przeklenstwo bardzo slabych spolek, a taka jest BBICAP. Nie ma tu mowy o cenach 50-60 gr.. Jedziemy na minimum wszech-czasów. W ciagu dnia to było 29 gr., na zamknięciu 31. Czy je przebijemy zobaczymy, ale tam dopiero można kupić spokojnie. ew, zacząć to robi ć małymi porcjami od 35 gr.
Pozdr. roztropnych graczy co szanują kapitał - JAcek
  • technicznie jednak niżej Autor: ~Jacek z Grochowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,67% 3,00 2021-10-22 15:31:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.