Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,61 zł , zmiana od tamtej pory: 8,05%

Taniej nie będzie.

Zgłoś do moderatora
Raport raportem. Każdy wyciąga z niego co chce. Są w nim rzeczy dobre i złe. Większość pewnie teraz czeka na decyzję odnośnie kredytu. Jak się dogadają i będą realizowali dalsze plany sprzedaży ziemi i budowy mieszkań to cena akcji będzie rosnąć. To oczywiste.
  • Taniej nie będzie. Autor: ~matluj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 6,42% 2,82 2021-09-22 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.