Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,45 zł , zmiana od tamtej pory: -48,17%

takee; GR2 OML-a nominowane do nagrody G.O.T.Y a kurs na dnie

Zgłoś do moderatora
jako jedna z 5 na świecie GR2 nominowana do nagrody globalnej pt G.O.T.Y gdy kurs producenta OneMoreLevel na dnie.
- kurioza się nie kończą, one po czerwonej inwazji na sejm/senat zdają się być na progu ich renesansu
  • takee; GR2 OML-a nominowane do nagrody G.O.T.Y a kurs na dnie Autor: ~wumey

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -3,14% 1,79 2025-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.